';
| Productenlijst | Aantal | Totaal | |
![]() |
Hydrocol.hot Packs Neck Contour 61CM | 1 | € 33,88 |
![]() |
CHATTANOOGA PHYSIO | 1 | € 889,00 |
![]() |
Essentiele Olien Vetiver 10ml | 1 | € 20,69 |
![]() |
Let's bands mini zwart 9 kg 22x5cm | 1 | € 5,99 |
![]() |
Compex SP 2.0 | 1 | € 429,99 |
![]() |
Thermo TK2 accessoires: applicator (4pin) | 1 | € 562,65 |
![]() |
Halskraag - 10cm hoog | 1 | € 15,90 |
![]() |
Slastix Clips, zwaar - blauw - 1,22m | 1 | € 40,50 |
![]() |
Minirollen voor Mini Tork, p/12- met koker | 1 | € 94,50 |
![]() |
Voldyne 4000 Respiflow | 1 | € 25,41 |
![]() |
Kruk Stoppen | 1 | € 2,23 |
![]() |
Bauerfeind - Genutrain P3 - maat 3 - links | 1 | € 138,86 |
![]() |
A-CHAMPS accoissoires: 3-in-1-claw - set of 6 | 1 | € 94,38 |
![]() |
Massage Roller - vast | 1 | € 32,09 |
![]() |
All Products- eenmalig gebruik elektrode – large – 56x 126mm – p/100 | 1 | € 48,40 |
![]() |
Finnlo Aquon waterflow – waterroeier | 1 | € 1899,00 |
![]() |
Voetenmat vinyl doorzichtig | 1 | € 31,46 |
![]() |
Trigger Point:DVD - SMRT - Core level 3 | 1 | € 24,41 |
![]() |
Oefenstick, Gymstick met blauwe lus medium | 1 | € 71,95 |
Oefenstick, Gymstick met blauwe lus medium
Gymstick blauw is een innovatief fitness tool dat een stick met weerstandsbanden combineert tot een effectieve workout. Verkrijgbaar in 5 verschillende weerstanden (licht tot super sterk).
De Gymstick blauw is een 1.3 m lange fiberglas stick waaraan elastische weerstandbanden in verschillende weerstanden bevestigd kunnen worden. De Gymstick kan gebruikt worden voor groepstraining, personal training, revalidatie, sporttraining, etc. Verkrijgbaar in vijf verschillende weerstanden, variërend van 1-3 kg.
Welke weerstand voor u het meest geschikt is, hangt van uw persoonlijke situatie af. Om een juiste keuze te maken, kunt u uitgaan van de volgende richtlijnen:
| Zeer Licht/Groen 1-1 kg | Geschikt voor revalidatie oefeningen en voor ouderen |
| Licht/Blauw 1-15 kg | Geschikt voor junior atleten en voor ongetrainde vrouwen |
| Medium/Zwart 1-2 kg | Geschikt voor getrainde vrouwen en ongetrainde mannen |
| Zwaar/Zilver 1-25 kg | Geschikt voor getrainde mannen en atleten |
| Zeer Zwaar/Goud 1-3 kg | Geschikt voor zeer getrainde mannen en atleten |
De start weerstand is bij alle versies gelijk. Echter de weerstand neemt bij de zwaardere versies tijdens het uitrekken veel sneller toe. Bij een te zware weerstand zult u niet in staat zijn om de oefening juist uit te voeren omdat u de Gymstick niet ver genoeg uitgerekt krijgt. Het is dus van belang dat u niet voor een te zware weerstand kiest.
Het is mogelijk om als accesoire losse banden aan te schaffen. Op die manier kunt u de Gymstick altijd aan passen aan uw eigen niveau.
Naast de standaard Gymstick, is er ook de verstelbare Gymstick (lengte 1.17 m) verkrijgbaar. Makkelijk mee te nemen omdat deze Gymstick tot een lengte van 7 cm te verkleinen is.